Skip links

MOST DESIGN OFFICE

TasarımMimarlıkProje Danışmanlığı

MOST Design Office, İstanbul merkezli, yenilikçi ve sürdürülebilir tasarımlara odaklanan bir mimarlık ofisidir.

Hakkımızda

Most Design Office bağlamı önemseyerek yere özgü çözümler üreten, her ölçekte disiplinlerarası çalışmayı ön planda tutarak projeler üreten bir mimarlık oluşumudur.

Ofisin temel ilkesi olan çokdisiplinliliği, geçmiş deneyimleri ve farklı ilgi alanlarıyla destekleyen ekip, sektördeki gelişmeleri takip eden, daima sorgulayan, araştıran yenilikçi bir bakış açısıyla çeşitli ölçek ve tipolojilerde üretimine devam ediyor.

elite garden most design office 1 Profil
most design img 02 Profil
dama etiler 05 Profil

Nasıl Çalışıyoruz?

BIM, ofisimiz için sadece bir araç değil aynı zamanda projenin bütün süreçlerini değerlendirdiğimiz bir düşünme biçimidir.

BIM teknolojisinin kullanıldığı süreçte, yapının bütün yaşam döngüsü boyunca karşılaşılabilecek problemleri henüz tasarım aşamasındayken tespit etmeyi sağlar, bu sayede kalite güvenliği, optimizasyon ve verimlilikte gözle görülür faydalar sağlanır.

01

/ Teknoloji

Tasarım sürecini iyileştirmek için her zaman yeni yollar arayarak BIM ve diğer dijital araçları etkin bir şekilde kullanıyoruz.
02

/ Disiplinlerarası

Open BIM uygulamalarından destek alarak yürüttüğümüz tasarım süreçlerini disiplinlerarası bir çalışmayla da devam ettirerek interaktif bir projelendirme süreci yürütüyoruz.
03

/ Uygulanabilir

Üzerinde çalıştığımız bütün projeleri ölçekten bağımsız olarak BIM tabanlı yazılımlar kullanarak BIM pratiklerine uygun bir şekilde ele alıyoruz.

EKİBİMİZ

Emre Tepe

Emre Tepe

Mimar, Kurucu Ortak | İYTE

Bengü Akarca Tepe

Bengü Akarca Tepe

Mimar, Danışman | İTÜ

Sinem Kanal

Sinem Kanal

Peyzaj Mimarı, Danışmanı | BAİBÜ

Göz At
Sürükle