Skip links

MOST DESIGN OFFICE

ÇözümlerimizÇalışma Alanlarımız

MOST Design Office, her ölçekte projeye yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan, bağlam odaklı ve disiplinlerarası bir mimarlık ofisidir.

Çok disiplinliliği temel alan ekibimiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli sorgulayan ve araştıran bir yaklaşımla, yenilikçi bakış açısını projelerine yansıtmaktadır.

Mimari Tasarım

MOST Design Office olarak, her ölçekte projeye yenilikçi ve sürdürülebilir mimari tasarım çözümleri sunuyoruz. Masterplandan en ince ayrıntısına kadar, mekansal kurguyu ön planda tutarak, yeni yaşam ve kullanım biçimlerine cevap veren tasarımlar üretiyoruz.

most cozumler mimari tasarim Çözümler
most cozumler ic mimari tasarim Çözümler

İç Mimari Tasarım

MOST Design Office olarak, işlevsel, estetik ve sürdürülebilir iç mimari tasarım çözümleri sunarak, mekanların kullanıcıların ihtiyaçlarını ve zevklerini yansıtmasını sağlıyoruz.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj

MOST Design Office olarak, şehirlerin ve kamusal alanların daha yaşanabilir ve sürdürülebilir hale gelmesine katkıda bulunmak için kentsel tasarım ve peyzaj alanlarında çözümler sunuyoruz.

elite suits 17 Çözümler
cozumler bim Çözümler

BIM ve Dijital Çözümler

MOST Design Office olarak, tasarım sürecini iyileştirmek için BIM ve diğer dijital araçları etkin bir şekilde kullanıyoruz. Open BIM uygulamalarından destek aldığımız tasarım süreçlerini disiplinlerarası bir çalışmayla interaktif bir süreçle yürütüyoruz.

Göz At
Sürükle